KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15279415
nr 1527 9415
Bergliot von Dellwig. Signerad Bergliot Bojesen, Arild 1909, läsande man. Olja på duk på pannå, ca 60x50, oramad slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:03:30
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)